عضو کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی ایران با بیان اینکه شرایط برای اصلاح برخی قوانین مادر از جمله قانون تامین اجتماعی ، کار و مالیات ها مناسب نیست ، افزود: در پیش نویس اصلاح نظام تامین اجتماعی که به تازگی از سوی دولت تهیه شده سن بازنشستگی با ۵ سال افزایش به ۶۵ رسیده است .

.
محمود نجفی سهی در گفت وگو با پانا با انتقاد از اصلاح برخی قوانین اقتصادی از جمله اصلاح قانون کار ،تامین اجتماعی و قانون امور مالیات ها اظهار کرد: در پیش نویس اصلاح قانون تامین اجتماعی سن بازنشستگی با ۵ سال افزایش به ۶۵ سال رسیده است که به معنای آن است که نیروهای جوان و فعالان باید در انتظار بمانند تا نیروهای جوان بازنشسته شوند.

.
وی افزود: متاسفانه شرایط اوضاع واحدهای صنعتی و تولیدی نسبت به ماه‌های گذشته بهبود نیافته و با وجود پیگیری های انجام شده مشکلات پابرجاست.

.
عضو کمیسیون صنعت اتاق ایران با بیان اینکه تامین نقدینگی مهمترین مشکل واحدهای صنعتی است ،خاطرنشان کرد: با وجود پیگیری های زیاد وزارت صنعت ،معدن و تجارت مشکل نقدینگی واحدهای صنعتی حل نشده است.

.
وی با بیان اینکه شرایط کشور برای اصلاح برخی قوانین مادر ازجمله قانون تامین اجتماعی ،کار و مالیات ها مناسب نیست ،اظهار کرد: اصلاح این قوانین همسو با رفع مشکلات تولید و تجارت نبوده و حتی به مشکلات واحدهای تولیدی خواهد افزود.

.

پست های مرتبط

  1. واکنش ها نسبت به پیش نویس جنجالی اصلاح قانون تامین اجتماعی
  2. اما و اگرهای افزایش سن بازنشستگی
  3. افزایش ۵ سال به سن بازنشستگی در اصلاح قانون تامین اجتماعی
  4. افزایش سن بازنشستگی به بهانه بالارفتن سن امید به زندگی با تغییرات در فصل ششم قانون تامین اجتماعی
  5. سن بازنشستگی افزایش نمی‌یابد.
  6. جزئیات افزایش سن بازنشستگی
  7. سن بازنشستگی افزایش می‌یابد.
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

منبع: سایت تازه های حسابداری