معاون پارلمانی رییس‌جمهور اظهار کرد: در طرح مهرآفرینان وضعیت نیروهای شرکتی و پیمانی مشخص شده است.

.

به گزارش کارمندنیوز ، لطف‌الله فروزنده در حاشیه جلسه هیات دولت در خصوص جذب ۱۰ هزار نفر نیرو طی طرح مهرآفرینان گفت: براساس ماده ۲۴ قانون خدمات کشوری در مشاغل حاکمیتی به ازای یک نفر که خارج شود یک نفر وارد می‌شود و در مشاغل تصدی‌گری نیز به ازای ۳ نفر که خارج می شوند یک نفر وارد می‌شود.

.

وی افزود: ما در این راستا برای استان‌ها و دستگاه‌ها سهمیه گذاشته‌ایم و این سهمه ابلاغ شده و فرآیند دارد که این فرآیند کاملا قانونی است.

.

فروزنده با بیان این‌که دولت در این بحث هم به مسائل مالی و هم به خلاءهای موجود توجه داشته است، اظهار کرد: این غلط است که ما تصور کنیم، نیرو به طور کامل باید بیرون برود و بعد جایگزین آن را مدنظر قرار دهیم. فرآیند برنامه‌ریزی نیروی انسانی این طور است که شما ببنید چقدر خروجی دارید و در راستای آن نیرو وارد کنید.

.

وی با تاکید بر این‌که در این طرح تکلیف نیروهای شرکتی نیز مشخص شده است، گفت: ما به هیچ وجه نباید نیروی شرکتی داشته باشیم.

.

وی همچنین با بیان این‌که نیروهایی که سال‌ها پیمانی بوده‌اند نیز باید تبدیل وضعیت شوند، افزود:‌ به طور کلی این حرکت، حرکت خوبی در نوسازی و توانمندی نیروی انسانی است و کاملا در چارچوب قانون است.

.

پست های مرتبط

  1. ۱۰۰ هزار نفر به استخدام دستگاههای اجرایی در می آیند.
  2. تصویب نامه ۱۷۶۴۴۱/ت ۴۸۷۰۲هـ مورخ ۹۱/۹/۳۰( تفویض، ساماندهی و شفاف سازی در امور اداری و استخدامی کشور)
  3. استانداران بر مصوبه تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی نظارت کنند
  4. ساماندهی نیروهای شرکتی تعیین تکلیف شد.
  5. ۷ ایراد مصوبه دولت برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی رفع شد.
  6. ۵۰ هزار نفر از نیروهای شرکتی تبدیل وضعیت شدند.
  7. ۱۵ بهمن آخرین فرصت تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

منبع: سایت تازه های حسابداری